Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

30 lat minęło jak jeden dzień

Numer: 176427
Data dodania:
18 08 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Morza szum, ptaków śpiew… Wakacje w pełni, a pogoda nas rozpieszcza. Zastanawiałeś się nad tym jak umilić sobie upalne dni? Co powiesz na drinka z aromatycznym i odświeżającym ginem i listkami mięty?
Właśnie tak świętujemy 30-lecie marki Lubuski!
Znasz Gin Lubuski prawda? Wyraźne nuty jałowca i ziół tworzą kompozycję, której nie da się porównać z niczym innym. Wystarczy dodać sok z cytryny, odrobinę syropu cukrowego i listki świeżej bazylii. Lubuski Smash autorstwa Marka Posłusznego gotowy! A skoro już o Marku mowa…
Marek Posłuszny to Mistrz Świata Barmanów w stylu flair (free style w tworzeniu drinków). Z okazji urodzin Ginu Lubuskiego zapraszamy na konkurs urodzinowy pod hasłem: “Wznieś toast urodzinowy za 30-lecie!”, gdzie możesz wygrać imprezę urodzinową właśnie z udziałem Mistrza Świata Barmanów w stylu flair, Marka Posłusznego. Zadaniem konkursowym jest stworzenie najbardziej oryginalnego toastu na 30-lecie marki Lubuski. Co miesiąc, spośród wszystkich zgłoszonych propozycji, jeden najlepszy toast zostanie nagrodzony imprezą urodzinową z udziałem Marka, serwującego drinki oraz jego niesamowitym pokazem barmańskim. By dodatkowo uczcić ten wyjątkowy jubileusz, producent Henkell & Co. Polska, wprowadził w ostatnim czasie nowość – Lubuski Gin 7 Years Old!
Podejmiesz wyzwanie? Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie zapraszamy Cię na stronę www.lubuskibrand.pl, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły wraz z aplikacją konkursową.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
30 lat minęło jak jeden dzieńSkąd: Cała Polska
30 lat minęło jak jeden dzień
Wyświetleń: 12669