Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Tonery i tusze do drukarek, artykuły biurowe - Poznań

Numer: 149616
Data dodania:
31 07 2015
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Częsta okoliczność, gdy nagle podczas drukowania z naszej drukarki wydobywają się puste kartki, a komunikat oznajmia, że zasobnik z tuszem lub tonerem jest już zużyty. Wtedy użytkownicy drukarek czy kopiarek stają przed dylematem - zapłacić więcej pieniędzy na nowy kartridż z tuszem/tonerem, czy nabyć zamiennik? Cokolwiek postanowi się ma własne wady i zalety.
Kupno oryginalnego pojemnika to znaczny wydatek. I z reguły to jedyny minus. Na oryginalnych pojemnikach wydrukujemy tyle samo kartek. Dodatkowy plus to jakość druku. Oryginalne tonery czy tusze nie generują ryzyka reklamacji powiązanej z niewłaściwym drukowaniem.
Zamienniki to niższa cena. Na tyle niska cena powoduje, że wielu ludzi woli zamienne tusze na zakup tonerów i tuszy regenerowanych. Jeśli nie potrzebujemy super jakości druku - zamiennik może okazać się strzałem w dziesiątkę i przynieść dosyć duże oszczędności. Tak więc nie odpowiemy jednoznacznie na zapytanie, czy oryginalny tusz/toner, czy tez zmiennik to lepsze rozwiązanie. To indywidualna sprawa, którą przemyśleć musimy samemu.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Tonery i tusze do drukarek, artykuły biuroweWojewództwo: wielkopolskie (Poznań)
Tonery i tusze do drukarek, artykuły biurowe618485115
Tonery i tusze do drukarek, artykuły biurowe
Tonery i tusze do drukarek, artykuły biurowewww.igalo.pl
Wyświetleń: 18715